+420 311 510 420

Servis

Servisní zázemí se nachází na ploše 14 000 m2, přičemž zastavěná plocha čítá 1 000 m2. Při příjezdu do servisu, před vjezdem do jednotlivých stání je dostatek místa i pro manévrování s klasickou návěsovou soupravou.

Servis je vybaven univerzální diagnostikou Wabco-Würth, která dovoluje servisovat vozidla značek DAF, MAN, Mercedes, Renault, Scania, Iveco, Volvo a další a diagnostikovat brzdové soustavy značek Wabco, Haldex a Knorr.

Opravy nákladních vozidel všech značek se opírají také o technickou podporu značky DAF (diagnostika DAVIE) a letitou praxi mechaniků.

Servis nabízí průjezdný kanál na výměnu oleje a další dva na hale. Devět stání včetně tři montážních kanálů osazených pneuhydraulickými zvedáky. K dispozici jsou i čtyři pojízdné sloupové zvedáky na kamiony a ještě jeden pro lehká užitková vozidla do pěti tun. Pro mechanické práce v servisu nechybí ani lis s výkonem 70 tun. Jeden montážní kanál je vybaven novou brzdovou stolici s digitálním výstupem na monitoru (dodavatel MAHA Consulting).

Trend posledních let ve snižování spotřeby nafty směřuje k hlídání geometrie náprav zejména víceletých vozidel, které probíhá za pomoci špičkového měření geometrie Josam na přesné laserové technologii. Olejové hospodářství řídí zařízení dodané firmou Orion se systémem Orilink.

Poskytované služby také zahrnuji péči o:

Klimatizace

Montáž a servis

 nezávislých topení Webasto arspächer

Servis náprav

SAF, BPW a Mercedes

servis točnic

Jost a závěsů Ringfeder

karosářské a lakýrnické práce

příprava a zajištění na STK

příprava a zajištění nákladních vozidel, přívěsů a návěsů na STK

Zajištění odtahové služby

Svařování dánskou technologii Migatronic

Prodej náhradních dílů a doplňků

se skladovacími prostory s kapacitou cca dvou tisíc položek

Opravy návěsů

Schmitz, Lamberet, Schwarzmüller, Krone atd.

měření emisí SME vznětových motorů

cejchování tachografů AMS